Meevistoestemming,derde hengel en nachtvergunning van Sportvisserij Nederland niet geldig in wateren HSV De Breuly

terug naar overzicht

Zondag, 2 december 2018

Beste leden, Voor de volledigheid melden we hier nogmaals dat de zgn. meevistoestemming die door Sportvisserij Nederland gratis wordt verstrekt alleen geldig is voor wateren die op de landelijke lijst van viswateren staan vermeld. Dit geldt ook voor het vissen met een derde hengel en de nachtvergunning van Sportvisserij Nederland. De wateren van HSV De Breuly hebben wij zelf in beheer en staan niet op de landelijke lijst. Met alleen de meevistoestemming riskeert u een proces verbaal. U heeft bij ons dus altijd een VISpas of een dagkaart en voor nachtvissen een nachtvergunning van HSV De Breuly nodig. Vissen met 3 hengels is in onze wateren sowieso verboden. Bestuur HSV De Breuly