Steigers de Breuly zijn van en voor leden HSV De Breuly

terug naar overzicht

Maandag, 9 april 2018

Beste leden, Met het mooie voorjaarsweer is voor velen van jullie het seizoen weer begonnen. Naar aanleiding van de ledenvergadering het volgende: Aan de Breuly worden onze vissteigers vooral in de zomer bij warme dagen soms intensief bezet door recreanten. De steigers zijn eigendom van HSV De Breuly en zijn betaald met de contributie van onze leden. Ook draagt HSV De Breuly zorg voor het onderhoud. Onze leden hebben daar loop-en visrecht van de Gemeente Zevenaar. Mocht u op enig moment daar willen vissen en de betreffende steiger wordt bezet door recreanten dan mag u deze wegsturen. Onze controleurs, de Gemeente en de politie zijn hiervan op de hoogte. Veel visplezier! Bestuur HSV DeBreuly