Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Taluds steigers verbeterd

terug naar overzicht

Maandag, 25 november 2019

Samen met de Firma John Peters uit Herwen is een begin gemaakt met de taludvorming van een aantal betonnen steigers.Dit wordt gefinancierd door de vereniging zelf en een bijdrage van "Krachtlokaal De Liemers", waarvoor onze grote dank! Verder loopt er nog een aanvraag bij Sportvisserij Nederland. Zie ook de foto's elders op deze site bij "foto's".

Door deze aanpak hopen we de afkalving van de steigers tegen te gaan. Dit is op de eerste plaats van belang voor de veiligheid van de sportvissers en derden die de steigers betreden. Bovendien hopen we dat de natuurlijke begroeiing zo meer  kans krijgt.
Voorlopig zijn 3 steigers aan de weidekant aangepakt. In de loop van volgend jaar komen de drie betonnen steigers aan de dijk aan de beurt.
Zie hier voor meer foto's .

Bestuur